Nuotekų ir lijalinių vandenų išsiurbimas ir išvežimas asenizaciniu automobiliu. Kanalizacinių tinklų plovimas, atkimšimas.

Eilės Nr. Paslaugos pavadinimas Kaina € (be PVM) už 1 m3 Kaina € (be PVM) už 1 Val. Pastabos
1. Fekalinių nuotekų išsiurbimas ir išvežimas 25,00 Paslaugą atliekant ne Klaipėdos mieste, taikomas 1.65 Euro už 1 km. (be PVM) atvykimo mokestis
2. Riebalų  išsiurbimas ir išvežimas 78,00 Paslaugą atliekant ne Klaipėdos mieste, taikomas 1.65 Euro už 1 km. (be PVM) atvykimo mokestis
3. Kanalizacinių tinklų plovimas,atkimšimas 60,00 Paslaugą atliekant ne Klaipėdos mieste, taikomas 1.65 Euro už 1 km. (be PVM) atvykimo mokestis

* kainos nurodytos be PVM

Nuolatiniams užsakovams taikome nuolaidas. Užsakymai priimami bet kuriuo paros metu darbo ir poilsio dienomis tel. +37065792966,+37069800313

Nuotekų išsiurbimas, Kanalizacinių tinklų plovimas Klaipėda

Nuotekų išvežimas: patikėkite profesionalams!

Nuotekų išvežimas – būtina paslauga tiems gyventojams ir įstaigoms, kurie yra neprijungti prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų. O tokie atvejai kaip patys asmenys turi pasirūpinti įvairių nuotekų išvežimu yra gan dažni. Su tuo susiduria ir gyvenantys tolėliau nuo miesto, ir įsikūrę tam tikrose miesto vietose, kur nuotekos yra kaupiamos specialiose talpyklose.

Ką daryti prisipildžius nuotekų talpykloms? Kaip tokiais atvejais elgtis su nuotekomis? Be abejonės, tokiais atvejais yra reikalingas nuotekų išvežimas. O patikėti nuotekų išvežimą galite profesionalams Vakarusvara.lt. Mes tikrai pasirūpinsime, jog nuotekų išsiurbimas ir išvežimas įvyktų greitai, sklandžiai ir už gerą kainą. Tad jau dabar priimkite geriausią sprendimą!

Nuotekų išvežimas: saugokite save ir aplinką

Nuotekų išvežimas yra labai svarbus ir reikalingas darbas, kurio dėka pasirūpinama tiek savo, tiek aplinkos gerove. Kodėl tai taip svarbu? Todėl, kad tuomet, kai gyvenamajame name ar įstaigoje nėra centralizuotos nuotekų šalinimo sistemos ir nuotekos yra kaupiamos tam skirtose talpyklose netinkamas nuotekų išvežimas gali pakenkti tiek jūsų sveikatai, tiek aplinkai. Kaip tai įmanoma? Įvairios nuotekos esančios talpyklose ne tik skleidžia nemalonų kvapą, bet ir tampa tikrais ligų židiniais. Be to, daug kas susigundo nuotekomis atsikratyti patys. Tad labai dažni atvejai, kuomet nuotekos yra išpilamos nelegaliai – į upes, į laukus ir kt. O taip elgtis ne tik draudžia įstatymas, bet ir yra daroma itin didelė žala gamtai. Todėl patogus nuotekų išvežimas, kurį siūlo Vakarusvara.lt, yra geriausia, ką galite pasirinkti norėdami pasirūpinti tiek savo, tiek aplinkos gerove.

Nuotekų išvežimas: ką vežame?

Nuotekų išvežimas, atliekamas Vakarusvara.lt, padės atsisveikinti su įvairiomis jūsų nuotekomis Klaipėdos mieste ir už jo ribų. Kokius darbus atliekame? Kokias nuotekas išvežame? Mūsų paslaugų spektras platus: fekalinių nuotekų išsiurbimas ir išvežimas, riebalų išsiurbimas ir išvežimas, kanalizacijos tinklų plovimas ir atkimšimas. Tad mūsų bendrovė greitai, sklandžiai ir jums patogiu metu atliks tokius nuotekų tvarkymo darbus, kokių jums tik prireiks. Ką turime galvoje sakydami jums patogiu laiku? Tai, kad į Vakarusvara.lt galite kreiptis bet kuriuo paros metu, bet kurią darbo bei poilsio dieną ir visuomet būsite tikri, kad sulauksite mūsų pagalbos!

Kiek kainuoja nuotekų išvežimas?

Kiek kainuoja nuotekų išvežimas? Šis klausimas yra vienas dažniausių, kurį girdime. Reikėtų pažymėti, kad nuotekų išvežimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių. Pirmiausia kainą įtakoja tai, ar nuotekų išvežimas jums reikalingas Klaipėdoje, ar už uostamiesčio ribų. Jei nuotekų išsiurbimas ir išvežimas jums reikalingas tolėliau nuo miesto, ši paslauga kainuos šiek tiek brangiau. Taip pat kaina priklauso ir nuo to, kokios nuotekos bus išvežamos. Tačiau dėl vieno galite būti tikri – pasirinkę Vakarusvara.lt jūs tikrai nepermokėsite, nes čia nuotekų išvežimas labai geromis kainomis!