Stambiagabaričių statybinių ir pramonės atliekų išvežimas

Eil.Nr. Konteinerio dydis m3 Kaina € be PVM be savartyno mokesčio Kaina € be PVM su savartyno mokesčiu

1.

2.

8

10

100,00

120,00

100,00 + savitarnos mokestis (1 tona 120,00 Eur)

120,00 + savitarnos mokestis (1 tona 120,00 Eur)

3.

4.

12

14

140,00

160,00

140,00+ savitarnos mokestis (1 tona 120,00 Eur)

160,00 + savitarnos mokestis (1 tona 120,00 Eur)

5.

6.

16-18

20-24

180,00

200,00

180,00+ savitarnos mokestis (1 tona 120,00 Eur)

200,00 + savitarnos mokestis (1 tona 120,00 Eur)

Paslaugai atliekami ne Klaipėdos mieste taikomas 1,65 euro už 1 km.be PVM konteinerio atvežimo mokestis

Nuolatiniams užsakovams taikome nuolaidas. Užsakymai priimami bet kuriuo metu darbo ir poilsio dienomis tel. +37060240051 arba vs.komercija@gmail.com

[s vc_column_inner width=”1/2″]
Stambiagabaričių statybinių ir pramonės atliekų išvežimas Klaipėdoje
[/vc_column_inner]
[/v_imrow_rows][an =”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”]
[vc_row_row css_animation=”” row_type=”row”use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”]

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas – specialistų rūpestis!

Stambiagabaričių atliekų išvežimas daug kelių rūpesčių tiems, kas užsiima statybos ar remonto darbais. Ramybės neduodamas klausimas: kur dėtis statybų ar remonto metu liekančius nenaudojamus baldus ir kitas galima matmenų statybines atliekas? Nuo dabar dėl to nevertėtų nerimauti, nes čia jums padeda stambiagabaričių atliekų išvežimas, kurį vykdo Vakarusvara.lt. Atsipalaiduokite ir visą rūpestį dėl stambių statybinių atliekų išvežimo patikėkite mums, o mes pažadame nei kainomis, nei darbų kokybe nusivilti tikrai neteks.

Stambiagabaritinių išvežimas: į ką atkreipti dėmesį?

Stambiagabarinių atliekų išvežimas yra naudinga ir reikalinga paslauga visiems, kas vykdo statybos, remonto ar teritorijos tvarkymo darbus. Sutiksite, kad šiuos ir panašius darbus stambios statybinės atliekos – neišvengiamos. Visuomet lieka senų, naudojimui nebetinkamų baldų, langų, durų, įvairių lentų ir kitų naudingų matmenų statybinių atliekų. O atsikratyti atliekų nėra taip lengva, nes reikia atkreipti dėmesį į tai, jog ne visada yra stambiagabaritinių atliekų surinkimo aikštelė, ne visada tokioje aikštelėje yra priimamas visas kiekis turimų stambiagabarinių atliekų ir ne visada yra randamas transportas šioms atliekamos išvežti.

Ką daryti, kad stambiagabaritinių atliekų išvežimas nekeltų rūpesčių? Juk užsiimant statybos ar remonto darbais rūpesčių ir taip pakanka, tiesa? Išeitis yra ir tai Vakarusvara.lt atlieka stambiagabarinių atliekų išvežimas. Tada nedelskite ir pasinaudokite patogiu, lengvu bei nebrangiu stambiagabaričių atliekų išvežimu!

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas Klaipėdoje

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas, kurį atlieka Vakarusvara.lt, skuba į pagalbą ir klaipėdiečiams, ir gyvenantiems tolėliau už miestą. Tada jums reikia stambiagabaritinių atliekų išvežimas Klaipėdoje ar už jos ribų, drąsiai pripažinti į mus.

Smalsu kaip vyksta stambiagabaritinių atliekų išvežimas? Didelės statybinės atliekos iš jūsų statybvietės ar remonto vietos yra išvežamos specialiais konteineriais. Konteineriai skirti stambiagabaritinėms atliekamos yra įvairių dydžių – 8, 10 arba 16–24 kubinių metrų (m3) talpos. Tad atsižvelgdami į tai, kiek turite stambių statybinių atliekų ir kiek jų reikia išvežti galite pasirinkti reikiamo tūrio konteinerį, į kurį bus sukrautos jūsų stambiagabaritės atliekos ir išgabentos į joms skirtą sąvartyną. Paprasčiau nebūna, tiesa?

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas Jums geriausia kaina

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas Jums geriausia kaina bus atliktas tuomet, kai kreipsitės į Vakarusvara.lt. Kodėl geriausia? Todėl, kad pas mus dirbantys specialistai atsižvelgia į kiekvieną klientą individualią padėtį – kur reikia atvažiuoti, ką ir kiek reikia išvežti. Tad būkite tikri, kad patikėdami savo stambias statybines atlieka mums visada sulauksite ir profesionalaus darbo, ir pigiau. Taip pat nepamirškite, stambiagabaritinių atliekų išvežimas – mūsų rūpestis, jūsų rūpestis – pasirūpinti tuo, kad šią dieną atliktų šios srities profesionalai Vakarusvara.lt!

[/vc_row]