Stambiagabaričių statybinių ir pramonės atliekų išvežimas

Eil.Nr. Konteinerio dydis m3 Kaina € be PVM be savartyno mokesčio Kaina € be PVM su  savartyno mokesčiu

1.

2.

8

10

100,00

120,00

100.00 + savartyno mokestis(1 tona  60 Eur)

120.00 + savartyno mokestis(1 tona  60 Eur)

3.

4.

12

14

140,00

160,00

140,00+ savartyno mokestis(1 tona  60 Eur)

160.00 + savartyno mokestis(1 tona  60 Eur)

5.

6.

16-18

20-24

180,00

200,00

180,00+ savartyno mokestis(1 tona  60 Eur)

200.00 + savartyno mokestis(1 tona  60 Eur)

Paslaugai atliekant ne Klaipėdos mieste taikomas 1,65 Euro už 1 km.be PVM konteinerio atvežimo mokestis

Nuolatiniams užsakovams taikome nuolaidas. Užsakymai priimami bet kuriuo paros metu darbo ir poilsio dienomis tel. +37060240051 arba vakarusvara@gmail.com

Stambiagabaričių statybinių ir pramonės atliekų išvežimas Klaipėdoje

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas – specialistų rūpestis!

Stambiagabaričių atliekų išvežimas dažnai kelia rūpesčių tiems, kas užsiima statybos ar remonto darbais. Ramybės neduoda klausimas: kur dėti statybų ar remonto metu liekančius nenaudojamus baldus ir kitas didelių matmenų statybines atliekas? Nuo šiol dėl to nevertėtų nerimauti, nes čia jums padės stambiagabaričių atliekų išvežimas, kurį vykdo Vakarusvara.lt. Atsipalaiduokite ir visą rūpestį dėl stambių statybinių atliekų išvežimo patikėkite mums, o mes pažadame nei kainomis, nei darbų kokybe nusivilti tikrai neteks.

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas: į ką atkreipti dėmesį?

Stambiagabarinių atliekų išvežimas yra naudinga ir reikalinga paslauga visiems, kas vykdo statybos, remonto ar teritorijos tvarkymo darbus. Sutiksite, kad atliekant šiuos ir panašius darbus stambios statybinės atliekos – neišvengiamos. Visuomet lieka senų, naudojimui nebetinkamų baldų, langų, durų, įvairių lentų ir kitų didelių matmenų statybinių atliekų. O atsikratyti šių atliekų nėra taip lengva, nes reikia atkreipti dėmesį į tai, jog ne visuomet netoliese yra stambiagabaritinių atliekų surinkimo aikštelė, ne visuomet tokioje aikštelėje yra priimamas visas kiekis turimų stambiagabarinių atliekų ir ne visuomet yra randamas transportas šioms atliekamos išvežti.

Ką tuomet daryti, kad stambiagabaritinių atliekų išvežimas nekeltų papildomų rūpesčių? Juk užsiimant statybos ar remonto darbais rūpesčių ir taip pakanka, tiesa? Išeitis yra ir tai Vakarusvara.lt atliekamas stambiagabarinių atliekų išvežimas. Tad nedelskite ir pasinaudokite patogiu, lengvu bei nebrangiu stambiagabaričių atliekų išvežimu!

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas Klaipėdoje

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas, kurį atlieka Vakarusvara.lt, skuba į pagalbą ir klaipėdiečiams, ir gyvenantiems tolėliau už miesto. Tad jei jums reikalingas stambiagabaritinių atliekų išvežimas Klaipėdoje ar už jos ribų, drąsiai kreipkitės į mus.

Smalsu kaip vyksta stambiagabaritinių atliekų išvežimas? Didelės statybinės atliekos iš jūsų statybvietės ar remonto vietos yra išvežamos specialiais konteineriais. Konteineriai skirti stambiagabaritinėms atliekamos yra skirtingų dydžių – 8, 10 arba 16–24 kubinių metrų (m3) talpos. Tad atsižvelgdami į tai, kiek turite stambių statybinių atliekų ir kokį kiekį jų reikia išvežti jūs galite pasirinkti reikiamo tūrio konteinerį, į kurį bus sukrautos jūsų stambiagabaritės atliekos ir išgabentos į joms skirtą sąvartyną. Paprasčiau nebūna, tiesa?

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas Jums geriausia kaina

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas Jums geriausia kaina bus atliktas tuomet, kai kreipsitės į Vakarusvara.lt. Kodėl geriausia? Todėl, kad pas mus dirbantys specialistai atsižvelgia į kiekvieno kliento individualią situaciją – kur reikia atvažiuoti, ką ir kiek reikia išvežti. Tad būkite tikri, kad patikėdami savo stambias statybines atliekas mums jūs visada sulauksite ir profesionalaus darbo, ir geriausių kainų. Taip pat nepamirškite, stambiagabaritinių atliekų išvežimas – mūsų rūpestis, o jūsų rūpestis – pasirūpinti tuo, kad šią paslaugą atliktų šios srities profesionalai Vakarusvara.lt!