Statybinės medienos pardavimas

Eilės Nr. Prekės pavadinimas Kaina € (be PVM)  Pastabos
1. Įvairių matmenų dviejų pjovimų statybinė mediena   Neprekiaujama Mediena parduodama iš sandėlio adresu:Šilutės pl.101c Klaipėda
2. Įvairių matmenų dviejų pjovimų statybinė mediena   Neprekiaujama Taikoma tik išankstiniams užsakymams
3. Transporto paslaugos iki 5m³ medienos     Neteikiama Paslaugą atliekant ne Klaipėdos mieste, imame 1,5 Euro už 1 km bendro atstumo (be PVM)

* kainos nurodytos be PVM

Nuolatiniams užsakovams taikome nuolaidas. Užsakymai priimami bet kuriuo paros metu darbo ir poilsio dienomis tel. +37065792966,+37069800313

Продажа строительного бруса
Продажа строительного бруса

Statybinė mediena – kokybiškoms ir nebrangioms statyboms!

Statybinė mediena yra tai, ko daugelis pradeda ieškoti nusprendus pradėti įvairias statybas. Ir nors pasaulis modernėja, technologijos tobulėja, tačiau statybinė mediena tam tikrai atvejais lieka nepakeičiama. Dažniausiai statybinė mediena reikalinga karkasinių namų statybai, lauko ar vidaus apdailai, pirčių statybai ir kitiems su medžiu susijusiems statiniams.

Šiuo metu ir jums reikalinga statybinė mediena? Dairotės aukštos kokybės ir prieinamų kainų? Tuomet esate ten, kur reikia, nes Vakarusvara.lt yra ta vieta, kur jūsų laukia itin kokybiška, tvirta ir nebrangi statybinė mediena. Tad nedelskite, užsisakykite ir pradėkite statybas!

Statybinė mediena: ką reikia žinoti?

Statybinė mediena dažniausiai yra gaminama iš eglės ir pušies medienos. Nors rinkoje pasitaiko ir iš kitų medžių pagamintos statybinės medienos, tačiau eglė ir pušis yra populiariausios. Kodėl šie spygliuočiai? Todėl, kad eglės ir pušies mediena pasižymi itin lengvu apdorojimu, yra minkšta, lengva ir kur kas mažiau jautri drėgmei nei kitų medžių medienos. Tad iš šių spygliuočių pagaminta statybinė mediena puikiai pasitarnauja tiek vidaus, tiek išorės statybos darbams. Taip pat statybinė mediena gali būti džiovinta arba nedžiovinta. Reikėtų žinoti, kad džiovinta statybinė mediena yra kur kas tvirtesnė, patvaresnė bei ilgaamžiškesnė nei nedžiovinta. Dėl šių priežasčių būtent džiovinta statybinė mediena dažniausiai yra naudojama įvairioms statyboms.

Vis dėlto pradedant statybos darbus pirmiausia reikėtų atsižvelgti tiek į statybinės medienos savybes, tiek į tai, kam ji bus naudojama. Neteko susidurti su statybine mediena? Nežinote kokia statybinė mediena būtų tinkamiausia jūsų suplanuotoms statyboms? Ne bėda, nes Vakarusvara.lt yra visuomet pasirengusi jums padėti. Galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, rasti geriausius sprendimus ir džiaugtis išties kokybiška ir labiausiai jūsų statiniui tinkančia statybine mediena.

Statybinė mediena Klaipėdoje ir už jos ribų

Statybinė mediena yra tas pirkinys, kuris turi būti gerai apgalvotas ir įvertintas, nes tik nuo to kokią statybinę medieną pasirinksite priklausys jūsų statybos darbų kokybė. Tad jei gyvenate Klaipėdoje ir šiuo metu jums reikalinga kokybiška bei tvirta statybinė mediena tikrai nenusivilsite užsukę į Vakarusvara.lt sandėlį, kur galėsite apžiūrėti, įvertinti ir išsirinkti jums labiausiai tinkančią statybinę medieną. Gyvenantys už Klaipėdos ribų taip pat neturėtų nusiminti, nes kokybiška statybinė mediena už papildomą mokestį gali atkeliauti iki pat jūsų namų.

Statybinė mediena: kainos, kurios nudžiugins

Statybinė mediena, kuri nudžiugins ne tik kokybe, bet ir kainomis – Vakarusvara.lt. Ne paslaptis, kad statybos kainuoja išties nemažai. Mokame už įrangą, medžiagas, darbą. Tad esame pasirengę jums padėti sutaupyti, nes pas mus statybinė mediena už itin patrauklias ir prieinamas kainas. Nedvejokite, rinkitės geriausią kokybės ir kainos santykį, nes gera statybų pradžia prasideda su Vakarusvara.lt!