Statybinių atliekų, šiukšlių išvežimas

Statybinių atliekų, šiukšlių surinkimas ir išvežimas iš statybviečių ir įvairios paskirties patalpų po remonto. Šiukšlių išvežimas konteineriais

Eilės Nr. Konteinerio dydis, kūbais Kaina Klaipėdoje, be sąvartyno mokesčių
Kaina Klaipėdoje,  sąvartyno mokesčiais Klaipėdoje

sąvartyno mokestis

Už Klaipėdos m. ribų

1

2

8

10

100.00

120.00

 +savartyno mokestis  1 tona -60.00Eur 1,65 Eur už 1km

3

4

12

14

140.00

160.00

+savartyno mokestis 1 tona -60.00Eur 1,65 Eur už 1km

5

6

16-18

20-24

180.00

200.00

+savartyno mokestis 1 tona -60.00Eur 1,65 Eur už 1km

* kainos nurodytos be PVM

Už Klaipėdos m. ribų taikomas konteinerio atvežimo mokestis 1,65 Euras už 1km

Keičiant pripildytą konteinerį papildomi mokesčiai nebeimami.

Nuolatiniams užsakovams taikome nuolaidas. Užsakymai priimami bet kuriuo paros metu darbo ir poilsio dienomis tel. +370 60240051

Statybinių konteinerių nuoma Klaipėda

Statybinių atliekų išvežimas: taupykite savo laiką ir pinigus!

Statybinių atliekų išvežimas, kurį atliks Vakarusvara.lt, padės jums sutaupyti savo laiką ir pinigus. Vyksta statybos? O gal kiti remonto darbai? Šiukšlių prisikaupė tiek, kad nežinote, ką su jomis daryti? Neturite nei noro, nei laiko tvarkytis? Tuomet statybinių atliekų išvežimas yra tai, ko jums reikia!

Negaiškite brangaus savo laiko, susikoncentruokite į statybas ar remonto darbus, nes Vakarusvara.lt atvyks į reikiamą vietą, surinks visas statybines šiukšles ir išveš jas į specialius sąvartynus. Patikėkite, šiukšlių išvežimas iš statybvietės dar niekuomet nebuvo toks lengvas ir paprastas. Negana to, jums pavyks ir sutaupyti, nes statybinių atliekų išvežimas, kurį patikėsite Vakarusvara.lt, bus atliktas labai geromis kainomis.

Šiukšlių išvežimas: ar reikalingas?

Šiukšlių išvežimas iš statybvietės yra ta paslauga, kuri iki šiol sulaukia nemažai diskusijų: ar apsimoka? Gal geriau susitvarkyti patiems? Į visus šiuos diskutuotinus klausimus galime drąsiai atsakyti, kad šiukšlių išvežimas iš statybų ar remonto vietos – yra labai naudinga ir reikalinga paslauga.

Sutiksite, kad vykstant įvairiausiems statybos darbams mažų mažiausiai norisi galvoti apie liekančias statybines atliekas, tiesa? Tvarkytis nelieka laiko, tingisi ir net kartais kyla pagunda statybines atliekas išmesti į bendro naudojimosi konteinerius. O to jokiu būdu negalima daryti, nes taip ne tik teršiate aplinką, bet ir už tokį poelgį galite kaip reikiant paploninti savo piniginę. Tad geriausia, ką galite nuspręsti – patikėti savo statybines šiukšles tiems, kurie jums padės susitvarkyti greitai bei patogiai. Ir taip tikrai įvyks jei statybinių atliekų išvežimas bus ne jūsų, o Vakarusvara.lt rūpestis.

Statybinių atliekų išvežimas: kaip vyksta?

Statybinių atliekų išvežimas tikrai nėra sudėtingas procesas, nes Vakarusvara.lt statybinių atliekų išvežimą vykdo labai paprastai ir efektyviai. Į jūsų statybvietę ar remonto vietą yra atvežamas statybinis konteineris, o tuomet sukrovus į jį statybines šiukšles jos yra išvežamos ir išpilamos specialiame sąvartyne. Svarbu: galite pasirinkti tokio dydžio statybinį konteinerį, koks jums yra reikalingas. Be to, Vakarusvara.lt už papildomą mokestį gali sutvarkyti statybvietes ar vidaus patalpas, atlikti statybinių atliekų pakrovimą išvežimui utilizuoti.

Kokios statybinės atliekos yra išvežamos? Mūras, betonas, plytos, gipsas, medis, santechnikos įrenginiai ir kt. Įsidėmėkite, baldai ar buitinė technika į statybinėms atliekoms skirtus sąvartynus yra nevežami. Taip pat reikėtų paminėti, kad statybinių atliekų išvežimas, kurį vykdo Vakarusvara.lt, galimas Klaipėdos mieste ir už jo ribų. Tad nesvarbu ar jums reikalingas šiukšlių išvežimas Klaipėdoje, ar tolėliau nuo uostamiesčio Vakarusvara.lt yra pasirengusi padėti.

Statybinių atliekų išvežimas prieinama kaina

Statybinių atliekų išvežimas prieinama kaina yra tai, ką gausite pasirinkę Vakarusvara.lt. Tad kreipdamiesi į mūsų bendrovę jūs tikrai nesuklysite, nes išleisite nedaug, o statybų vieta bus pasirūpinta tobulai. Užtikriname, kad švara, kuri verta kiekvieno išleisto cento, jus džiugins tuomet, kai statybinių atliekų išvežimas bus atliktas bendrovės Vakarusvara.lt!