Statybinių konteinerių nuoma. Statybinio laužo išvežimas

Eilės Nr. Konteinerio dydis, kūbais Kaina Klaipėdoje, be sąvartyno mokesčių
Kaina Klaipėdoje,  sąvartyno mokesčiais Klaipėdoje

sąvartyno mokestis

Už Klaipėdos m. ribų

1

2

8

10

100.00

120.00

 +savartyno mokestis  1 tona -60.00Eur 1,65 Eur už 1km

3

4

12

14

140.00

160.00

+savartyno mokestis 1 tona -60.00Eur 1,65 Eur už 1km

5

6

16-18

20-24

180.00

200.00

+savartyno mokestis 1 tona -60.00Eur 1,65 Eur už 1km

* kainos nurodytos be PVM

Už Klaipėdos m. ribų taikomas konteinerio atvežimo mokestis 1,65 Euras už 1km

Keičiant pripildytą konteinerį papildomi mokesčiai nebeimami.

Nuolatiniams užsakovams taikome nuolaidas. Užsakymai priimami bet kuriuo paros metu darbo ir poilsio dienomis tel. +370 60240051

Statybinių konteinerių nuoma Klaipėda

Statybinių konteinerių nuoma –  patogus būdas susitvarkyti!

Statybinių konteinerių nuoma – vienas patogiausių, greičiausių ir pigiausių būdų susitvarkyti statybų metu kylančią netvarką. Sutiksite, jog statybų metu tvyrantis chaosas tampa tikru išbandymu, o neperžengiamos krūvos statybinio laužo išties nedžiugina. Be to, ir statybinis laužas tikrai nėra tai, ką galima išmesti į bendro naudojimo konteinerį.

Ką daryti? Kaip susitvarkyti? Statybinių konteinerių nuoma yra viena geriausių išeičių norint, kad statybinio laužo išvežimas įvyktų sklandžiai, paprastai ir greitai. Iš kur nuomotis? Kur geros kainos? Rinkitės Vakarusvara.lt, kur statybinių konteinerių nuoma – jūsų paslaugoms bet kuriuo paros metu, bet kurią dieną už labai geras kainas!

Statybinių konteinerių nuoma: kodėl apsimoka?

Statybinių konteinerių nuoma yra ta paslauga, kuri apsimoka net dėl kelių priežasčių. Kokios tai priežastys? Pirmiausia jūsų statybų aikštelėje visuomet vyraujanti tvarka. Po kojomis gulintis statybų laužas tikrai neprideda žavesio, tiesa? Be to, vykdant statybų darbus norisi koncentruotis į statomą objektą, o ne į aplink tvyrančią netvarką. Tad statybinių konteinerių nuoma leidžia jums dirbti švarioje, akiai malonioje aplinkoje. Išsinuomojus tokį konteinerį jis atvežamas į statybvietę ir visą statybinį laužą galima krauti tiesiai į jį. Konteineriui prisipildžius visos statybinės atliekos yra išvežamos į specialų sąvartyną.

Kita priežastis, kodėl statybinių konteinerių nuoma yra išties geras ir naudingas sprendimas – greitesnis ir sklandesnis darbas. Tuomet, kai statybinis laužas yra kraunas tiesiai į statybinį konteinerį po atliktų statybos darbų jums nereikia papildomai tvarkytis. Tad laiko sugaištama mažiau, o statybvietė atrodo gražiau.

Statybinių konteinerių nuoma: rinkitės pagal savo poreikius

Statybinių konteinerių nuoma tikrai pravers tiek stambioms įmonėms atliekančioms įvairius statybos darbus, tiek privatiems asmenims. Vakarusvara.lt siūlo įvairių dydžių statybinių konteinerių nuomą, tad statybinį konteinerį čia gali išsinuomoti ir užsiimantys didelio masto statybos darbais, ir tie, kurių statybos darbai vyksta savame kieme.

Kokį statybinį laužą galima mesti į statybinį konteinerį? Čia reikėtų pabrėžti, jog statybiniai konteineriai yra skirti tokioms statybinėms atliekoms kaip: betonas, mūras, medis ir kt. Įvairūs baldai, technika ar buitinės atliekos nėra statybinis laužas, tad krauti to į statybinius konteinerius negalima.

Statybinių konteinerių nuoma: viliojanti kaina

Statybinių konteinerių nuoma yra ne tik labai naudinga bei patogi paslauga, bet ir užsisakius šią paslaugą iš Vakarusvara.lt būsite nudžiuginti labai geromis kainomis. Kalbant apie kainas pirmiausia būtina paminėti, kad statybinių konteinerių nuoma yra kur kas pigesnis pasirinkimas nei nuosavo statybinio konteinerio įsigijimas. Statybinis konteineris išties brangus pirkinys, tad dažniausiai jį turi tik tos įmonės, kurios kasdien užsiima statybos darbais. Nors nemažai statybos įmonių naudojasi ir statybinių konteinerių nuomos paslaugomis.

Tad jei esate pasirengę susitvarkyti savo statybvietę ir norite tai padaryti greitai, kokybiškai bei nebrangiai, tuomet statybinių konteinerių nuoma, kurią Vakarusvara.lt siūlo Klaipėdoje ir už jos ribų, bus teisingas ir nenuvilsiantis jūsų pasirinkimas!