Žolės pjovimas rankiniu ir mechanizuotu būdu

Eilės Nr. Paslaugos pavadinimas Kaina € (be PVM) už 100 m² Kaina € (be PVM) už 1 val. Pastabos
1. Mechanizuotas žolės pjovimas 2,00 00,00 Paslaugą atliekant ne Klaipėdos mieste, taikomas 1,65 Euro už 1 km. (be PVM) atvykimo mokestis
2. Rankinis žolės pjovimas 5,00 00,00 Paslaugą atliekant ne Klaipėdos mieste, taikomas 1,65 Euro už 1 km. (be PVM) atvykimo mokestis

* kainos nurodytos be PVM

Nuolatiniams užsakovams taikome nuolaidas. Užsakymai priimami bet kuriuo paros metu darbo ir poilsio dienomis tel. +37065792966,+37069800313

Žolės pjovimas Klaipėda

Žolės pjovimas: džiaukitės nepriekaištinga veja!

Žolės pjovimas – daug kam yra tas darbas, kuris teikia menką malonumą. O jei dar reikia pasirūpinti didelės teritorijos žole ir tai padaryti nepriekaištingai dažnai išties nusvyra rankos, tiesa? Tačiau, kad ir kaip bebūtų žolės pjovimas yra būtinas, tad šį darbą atlikti reikia. Neturite nei jėgų, nei laiko? Galime pasiūlyti pačią geriausią išeitį – Vakarusvara.lt yra pasirengusi pasirūpinti nepriekaištinga jūsų veja! Žolės pjovimas mūsų bendrovės bus atliktas be priekaištų, itin greitai ir už kainą, kuri jus maloniai nustebins. Manote taip gerai nebūna? Patikėkite, kai žolės pjovimas patenka į Vakarusvara.lt rankas tikrai būna!

Žolės pjovimas: nupjausime kaip panorėsite

Žolės pjovimas, kurį patikėsite Vakarusvara.lt, bus atliktas taip kaip panorėsite. Mūsų siūlomos paslaugos: mechanizuotas žolės pjovimas ir rankinis žolės pjovimas. Kuo šie žolės pjovimo būdai skiriasi? Mechanizuotas žolės pjovimas – tai žolės pjovimas traktoriumi. Žolės pjovimas traktoriumi dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai reikia nupjauti didelę teritoriją. Sutiksite, kad didelės, tankiais žolynais užžėlusios teritorijos yra nemenkas iššūkis paprastai žoliapjovei. Todėl, kad veja tokiose teritorijose atrodytų nepriekaištingai ir būtų dailiai nupjauta jums tikrai bus reikalingas žolės pjovimas traktoriumi. Neturite žolės pjovimo traktoriaus? Ne bėda, kreipkitės į Vakarusvara.lt, kuri pasirūpins jūsų žole.

Dar viena mūsų paslauga – žolės pjovimas trimeriu. Žolės pjovimas trimeriu yra tikras išsigelbėjimas tuomet, kai reikia sutvarkyti gan apleistus, aukšta žoles ir krūmynais užžėlusius sklypus. Žolę pjaunant trimeriu yra pasiekiami patys geriausi rezultatai, veja atrodo tvarkingai ir gražiai. Kaip tik to jums šiuo metu ir reikia? Nedelskite kreipkitės į Vakarusvara.lt!

Žolės pjovimas: kur pjauname?

Žolės pjovimas bendrovės Vakarusvara.lt yra atliekamas tiek Klaipėdoje, tiek už uostamiesčio ribų. Atvyksime ten, kur reikia pasirūpinti tuo, jog jus džiugintų trumpa, lygi ir tvarkinga veja. Vis dar manote, kad žolę galite nusipjauti patys? Tokiu atveju reikėtų pagalvoti apie savo sugaištą laiką ir išeikvotas jėgas. Mažai, kas drįstų ginčytis, jog žolės pjovimas pareikalauja išties nemažai laiko ir fizinių jėgų. Tad rūpinkitės savimi, branginkite savo laiką ir žolės pjovimo darbus patikėkite profesionalams iš Vakarusvara.lt, kurie žino kaip viską atlikti geriausiai.

Žolės pjovimas: kaina, kuri nesikandžioja

Žolės pjovimas – brangi paslauga? Manote tai ne jūsų kišenei? Šios jus kamuojančios dvejonės išnyks lyg dūmas, kai žolės pjovimas bus patikėtas Vakarusvara.lt. Galime užtikrinti, kad mūsų atliktas žolės pjovimas jus tikrai nudžiugins tokiomis kainomis, kurios nesikandžioja. Žinoma, žolės pjovimo kaina priklauso ir nuo to, kokį teritorijos dydį reikia nupjauti, kokiu būdu norite, kad tai būtų padaryta ir kur reikia pasirūpinti jūsų veja. Visa tai įvertinus, mūsų komanda jums pasiūlys geriausią ir priimtiniausią žolės pjovimo kainą. Tad kaip ir nebeverta svartyti, pats metas užsisakyti, tiesa?